Kariyer hikayenizi yeniden yazmak ister misiniz? / 10 Ekim 2017

Nasrettin hoca bir gün eşekten düşmüş. Hocaya sormuşlar “hocam bir doktor çağıralım mı? Hoca: “benim halimden doktor değil eşekten düşen anlar, siz bana eşekten düşmüş birini getirin” demiş.

Yıl 2004 işinden mutsuz ve ne yapacağını bilemeyen, bankada yönetici olan bir kadın…

Ne koçlar var ne de mentorlar…

Sadece öz-kendisi var, bir de yanında ona destek olan bir ailesi…

Bu kadının hikayesini merak ediyor musunuz?

Gelin sizin kariyer hikayenizi de yeniden yazalım. Biz 28 Ekim’de toplanıyoruz…

İş yaşamınızda ve kariyer yolunuzda almanız gereken kararlar var ancak bu konuda aklınız başka- yüreğiniz başka şeyler söylüyor, bu bir günlük buluşmamızda biz sizin aklınız ve yüreğinizin birlikte karar vermesine hizmet ediyoruz.

Yine iş yaşamınızda, ilişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız bu sorunları, nedenlerini tiyatro sahnesinden izler gibi size görselleştiriyoruz, çoğu zaman çözümü de ekip sinerjisi ile buluyoruz. Tabii ki son karar size ait.

Sabah 10.00’da başlayıp, 18.00’e kadar süremiz el verdiğince talep eden tüm katılımcılarla çalışmayı hedefliyoruz. Katılımcıların iş yaşamlarında karar vermede tıkandıkları noktaları görselleştirerek, deyim yerindeyse “içlerine sinecek” kararlar almalarına ya da iş yaşamındaki problemlerine farklı bir perspektiften bakarak dönüşüm sağlayacaklarına inanıyoruz.

Aklın, duyguların ve bedenin birlikte çalışacağı, oyunların da olduğu bu güne rahat kıyafetleriniz ile gelmenizi tavsiye ederiz.

Ha bir de maksimum 12 kişi bu fırsattan faydalanabilir. Bu sebeple kaydınızı bir an önce yapmanızı tavsiye ederim. Work-shop sonunda katılımcılardan kura ile belirlenecek bir kişiye bir seans koçluk hizmeti hediyemiz olacak…

 Tarih: 28 Ekim 2017 Cumartesi / 10.00-18.00
Yer: Workinton – Maçka/İstanbul

Ön kayıt ve sorularınız İçin: info@dilekporsuk.com