Kendi eşsiz potansiyelimizin yolunu açmak, bizden öte bizi görmek, tıkadığımız DUYGU KULAKLARIMIZI AÇMAK, bilimin sınırlarını yaşamak için, MUTLULUĞA GİDEN BU YOLDA BİR ÇAKIL TAŞINI DA GELİN BİRLİKTE KALDIRALIM…


Yaşamın getirdikleriyle kavga etmek yerine CEVAP VERMEK… Yaşamı her haliyle kucaklamak, olduğum yerden bir adım daha ileriye gitmek, beni olduğum haliyle izlemek, deneyimlemek ve kendi önümden çekilmek için…

 

 DAHA MUTLU OLma yolunda gelin hep birlikte “YAŞAMA EVET” diyelim.

Sistemik Dizimler

Yaşam boyu yaşadıklarımız,  ailemiz ve bizden önceki kuşaklardan kaynaklanan sorunlar, bizi hayat boyunca bilinçaltından etkilemeye devam eder. Dizimler;  yaşamda bizi tutan, kendi hayatımızı yaşamamızı engelleyen, bize bir cam tavan oluşturup ilerlememizi durduran ve farkında olmadığımız “kör bir sevgi” ile bağlı olduğumuz duyguları fark edip, açığa çıkarmamızı sağlar.

Bireyi, bütününün bir parçası olarak algılayan Dizimler; insanları “düzeltmek”  için değil, insanın kendi gerçeğine yakınlaşması, davranışlarımızı neyin yönlendirdiğini ve ötesinde bizi neyin beklediğini anlaması için bir atlama taşıdır. 

Yapılan bir grup çalışmasında ya da bir saatlik bir seanstaki küçük dokunuşlarla bize ait olan ya da olmayan bu güne kadar yaşadığımız duygu, düşünce, korku ve ilişkisel sorunları fark edip yaşam yolumuzu açmayı ve yetişkin bilinci ile var olmanın konforunu sağlar. Dizim çalışmaları bu anlayış doğrultusunda bir süreç olarak algılanmalıdır.

Dizimler kısa, öz ve deneysel çözümler sağlar. Yaşam serüveninizi keyifli kılarken, sizi daha fazla mutluluğa ve sevgiye taşır. Aile Dizimi çekirdek ailede ve geniş ailede yaşanan karmaşık ve zorlayıcı olayları fark etmek, görebilmek için son derece güçlü ve etkili bir yöntemdir. Dizim sonunda, farkı görüp hissederek yeni bir bakış açısına sahip olursunuz. İş hayatında yaşadığınız sorunların çözümlenmesinde de yol gösterici olur. Sistemik Dizimler derin sorunlara rahatlama ve şifa getirirken, kişiler arasındaki sevgi akışını sağlar.

 

 Sistemik Dizimlerden Kimler Faydalanabilir?

Dizim süreci ile günlük yaşamınızda duygusal ya da işlevsel zorluğa neden olan tüm şikâyetlerinize bakabiliriz. Bu yöntem; anne-evlat, evlilik, ayrılık/boşanma, iş, para ile ilişkiler ve hastalıklar konularında, kısacası yaşama ait tüm alanlarda yardım, destek ve çözüm sağlar. Yaşamınızın kalitesini etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Dizim çalışması size yardımcı olabilir.

 

Sistemik Dizimler  kimler tarafından uygulanabilir?

Sistemik Dizimler, dizim uygulayıcıları tarafından yapılmakta olup bu bağlamda uygulayıcının eğitimli ve deneyimli olması, alandan gelmesi çok önemlidir.

Dilek Porsuk, TSDE tarafından akredite olmuş, uzman sistem dizimleri uygulayıcısıdır.

 

* Katılım için; info@dilekporsuk.com adresine; katılımcı adı ve soyadı, telefon numarası ve adres bilgilerinin yer aldığı bir mesaj gönderebilirsiniz.